Skontaktuj się z nami! +48 17 58 40 280 | wamat@wamat.pl

Sceny, Estrady, Trybuny - Producent Wamat

Estrada mobilna producent Wamat

Wielu z nas spotkało się z terminem „estrada”. Zapewne każda osoba zapytana o to, czymże ta estrada właściwie jest, odpowiedziałaby, że jest to takie miejsce – zazwyczaj płaskie – na którym występują różnorakiego gatunku gwiazdy. Mogą to być zarówno gwiazdy muzyczne, jak i też gwiazdy odmiennego formatu, jak na przykład przedstawiciele różnych kabaretów. Sensem istnienia estrady jest więc pokazanie światu, a konkretniej zebranej przed nią publiczności, tego, co jest warte pokazania – jakiegoś show, przedstawienia, czy też koncertu.

Co jednak ma zrobić osoba, która pragnie wystąpić na podobnej estradzie, ale nie za bardzo ma możliwość znalezienie sobie takiego miejsca w mieście, które wybrała na gospodarza swojego show? Przecież nie poprosi prezydenta miasta o wybudowanie specjalnej budowli na placu przed ratuszem, albo czegoś w tym rodzaju.

Estrada i scena mobilna

Świetnym rozwiązaniem w takim razie może być tak zwana estrada / scena mobilna. Czym ta estrada mobilna jest? Jak bardzo łatwo domyślić się z jej nazwy, jest to takie miejsce, na którym możemy przedstawić to, co do przedstawienia mamy, ale nie jest ono wbudowane w krajobraz na stałe. W każdej chwili możemy z nim gdzieś pojechać, przemieścić się, takie nasze prywatne podium na kółkach po prostu.

Estrada mobilna producent - Wamat

Okazuje się więc, że estrada mobilna producent zapewnia – jest nie tylko łatwa w przenoszeniu, ale również i w rozbieraniu i składaniu ponownie. W ciągu jednej doby taka estrada może znaleźć się w kilku miejscach, w kilku lokalizacjach, zostając natychmiastowo rozebrana w krótkim czasie tuż po koncercie, przewieziona we właściwe jej i pożądane nowe miejsce, po czym rozłożona tam ponownie przez zastęp świetnie wyszkolonych profesjonalistów.

Poza tym przewieziona zostaje nie jedynie sama scena, ale również i całe oprzyrządowanie potrzebne do jej użycia, wobec czego po prostu nie mamy się czymś martwić, nawet, jeżeli mamy zamiast wystąpić w kilku dosyć daleko od siebie położonych miastach w ciągu jednej nocy.

Estrada mobilna producent – Wamat

Scena / estrada mobilna

Skoro już wiemy, na czym polega estrada mobilna, jak się porusza i do czego w ogóle służy, to dowiedzmy się więc, jakie są rodzaje rzeczonej estrady. Mianowicie estrady mobilne mogą być dwojakie i mogą to być tak zwane dwuspadowe estrady mobilne, lub też jednospadowe estrady. Różnią się od siebie jak widać ilością spadów, czyli po prostu złożonością i jej skomplikowaniem. Wiadomo, że estrada mobilna dwuspadowa będzie dużo większa od tej jednospadowej.

A ile przeciętnie trwa montaż takowej estrady mobilnej? W przypadku małych i średnich scen montaż trwa do trzydziestu minut, jeżeli jednakże zaś mamy do zmontowania estradę mobilną dużą, to wtedy musimy liczyć się z tym, że montaż takowej wyniesie nam nieco dłużej i zajmie nam około sześćdziesięciu minut. Nadal jednakże nie jest to dużo, musimy tylko pamiętać, aby uwzględnić ten czas przy naszych przygotowywaniach do danego koncertu, czy też do naszego występu.

Przechowywanie takiej sceny może odbywać się zarówno w magazynie, jak i w garażu i w obu tych miejscach będzie ona jednakowo bezpieczna. Nie ma również przeciwwskazań do przechowywania jej na zewnątrz, gdyż jest ona odporna na warunki atmosferyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta estrad mobilnych – Wamat.